Etalon E1 ve E2 Kütle Setleri, Etalon F1 ve F2 Kütle Setleri, Kalibrasyon, Özel Üretim Ağır Tonaj Kantar, M1 Sınıfı 20 Kg, CW, DW, RAW, RCW, DT, QW, ACS-Z, KD-KC, JS-B, CWT, QC, EHB, FGH, KD TBC, KD TBC, Özel Üretim Newton Ağırlık, Asansör Test Kütlesi , E2 Kütle Seti , Precisa ES 225SM-DR, Precisa ES 125SM, HÜRAY, HÜRAY 2, Özel Denge Ağırlık, KD-KC, HT-NH, Standart Olmayan Kütle (LİBRE) , JA-A, JWI-586 , B2 GÖSTERGE, HÜRAY 3, M1 50 Kg , Standart Olmayan Kütle (10.2 kg), Kern ABT 100-5M, Precisa ES 2220M, OCS-S1, DG-2, M1 500 kg Kütle, M1 1000 kg Kütle, M1 100 kg Kütle, E2 Sınıfı Tek Kütle , M1 Sınıfı Kütle Seti , Newton Ağırlık , Monoray Baskül, BW , BWS, KC SAYICI İNDİKATÖR, A1-2, DKS-OCS-XZ, JCS-A, F1 Sınıfı 1g Kütle , HÜRAY 4, Hüray B3 Aks, Hüray Baskül | Terazi, Baskül,Etalon Ağırlık,Kütle ve Kütle Setleri, Akredite Kalibrasyon Laboratuvarı,Kantar, Terazi kalibrasyon, Terazi Ağırlığı, Türkak Terazi kalibrasyonu,

Kalite Politikamız

Hüray Baskülleri San.Tic.Ltd.Şti. bünyesinde bulundurduğu uzman ve yenilikçi kadrosu ile

sürekli gelişme ve iyileştirme politikası ile üretime devam etmektedir. Hüray Baskül yönetimi çalışanları ,ve deneyimli iş ortaklarıyla kaliteli ürün ve hizmet sunmayı ve bunların  sürekliliğini sağlamayı taahhüt eder.

 

               Şirketimiz uzman kadrosu, hizmet kalitesinin sürekliliğinin sağlanması ve hizmet kalitesinin sürekli olarak iyileştirilmesine yönelik çalışmalarda bulunarak, müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimsemektedir. Müşterilerden gelen geri bildirimler, talepler uzman ekiplerimiz tarafından incelenmekte ve hizmet kalitesini arttırılması amacı ile aksiyonlar alınarak laboratuar kalite sisteminin en üst seviyede hizmet vermesi üst yönetim tarafından sağlanmakta ve taahhüt edilmektedir.

Hüray Baskülleri San.Tic.Ltd.Şti. olarak metrolojiye katkıda bulunarak müşterilerin ve yasal otoritelerin beklentilerini cevap verecek bir yönetim sistemini uygulamak, geliştirmek ve sürekli iyileştirmek üzere bir kalite politikası oluşturmuş ve uygulamaktadır.

 

Kalite bilincini en üst seviyede tutan firmamız,kalite sisteminde tanımlanmış her türlü hizmette standart(lara) ve mevzuat(lar)a ‘TS EN ISO/IEC 17025 Deney ve kalibrasyon  laboratuvarlarının yeterliliği için genel şartlar ’ uygun olarak etkin ve verimli bir hizmet sunarken, ölçülen cihazların ulusal ve/veya uluslar arası SI birimlerine göre de izlenebilirlik zincirinin sürekliliğini sağlamaktadır.

 

Kalite yönetim sistemimiz içerisinde tanımlanmış her türlü faaliyette; tüm personelimiz kalite bilinci ile hareket etmekte olup, sürekli gözden geçirme toplantıları ve çeşitli eğitimlerle hizmet kalitemizin devamlı iyileştirilmesi üst yönetim tarafından sağlanmakta ve taahhüt edilmektedir. Verdiğimiz hizmet ve eğitim kalitesi ile sürekli iyileştirme ve gelişmeyi hedef olarak benimseyen firmamız, müşterilerimizin değişen ve gelişen ihtiyaç ve beklentilerini de göz önünde bulundurarak müşteri memnuniyetinin ölçülmesi ve müşteri beklentilerinin değerlendirmesini geleceği dönük iyileştirmeler için kaynak kabul etmektedir.

 

Firmamız yapılan her işi hatasız, ilk seferinde, sürekli olarak doğru şekilde, müşterileri isteklerini de göz ardı etmeden gerçekleştirmeyi ve hatalar oluştuktan sonra düzeltmek yerine bu hatalar oluşmadan önleyici tedbirleri almayı benimsemektedir