Etalon E1 ve E2 Kütle Setleri, Etalon F1 ve F2 Kütle Setleri, Kalibrasyon, Özel Üretim Ağır Tonaj Kantar, M1 Sınıfı 20 Kg, CW, DW, RAW, RCW, DT, QW, ACS-Z, KD-KC, JS-B, CWT, QC, EHB, FGH, KD TBC, KD TBC, Özel Üretim Newton Ağırlık, Asansör Test Kütlesi , Precisa ES 225SM-DR, Precisa ES 125SM, HÜRAY, HÜRAY 2, Özel Denge Ağırlık, KD-KC, HT-NH, Standart Olmayan Kütle (LİBRE) , JA-A, JWI-586 , B2 GÖSTERGE, HÜRAY 3, Etalon M1 KÜTLE, Standart Olmayan Kütle (10.2 kg), Kern ABT 100-5M, Precisa ES 2220M, OCS-S1, DG-2, M1 500 kg Kütle, M1 1000 kg Kütle, M1 100 kg Kütle, Monoray Baskül, BW , BWS, KC SAYICI İNDİKATÖR, A1-2, DKS-OCS-XZ, JCS-A, F1 Sınıfı 1g Kütle , HÜRAY 4, Hüray B3 Aks, Hüray Baskül | Terazi, Baskül,Etalon Ağırlık,Kütle ve Kütle Setleri, Akredite Kalibrasyon Laboratuvarı,Kantar, Terazi kalibrasyon, Terazi Ağırlığı, Türkak Terazi kalibrasyonu,

Firma Profili

Hüray Baskül, Etalon, Kalibrasyon, Otomasyon

 

Ölçü ve tartı sektöründe 65 yıllık deneyimi ile üretim yapan Hüray hem üretim hemde hizmet alanında kaliteyi hedeflemiştir. Müşteri talepleri en kısa sürede istenilen özelliklerde yerine getirilmektedir.

Baskül, terazi, kantar ve etalonlarımız demir-çelik, kimya, ilaç, kağıt, tekstil, plastik ve gıda sektöründe kullanılmaktadır.

Taşıt basküllerimiz uzman kadromuz tarafından istenilen özelliklere göre tasarlandırılıp hizmetinize sunulmaktadır.

Etalon üretimimiz Tübitak-UME kontrolü altında istenilen özelliklere göre tasarlandırılıp isteğe bağlı olarak Türkak sertifikalı olarak müşterilerimize sunulmaktadır.

T.C. Bilim Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Ölçü ve Ayarlar Müdürlüğünün tüm Türkiye'de kullandığı referans etalon kütleler firmamız tarafından üretilmiştir.

Sürekli gelişmelere ve yeniliklere acık olan firmamız sizlere teknolojinin getirdiği her türlü yeniliği sağlamaktadır.